11 maja 2020

Wiosenna sesja noworodkowa w Łomiankach

Ostatnie czasy za sprawą koronawirusa nie sprzyjają pracy fotografów a tym bardziej fotografów rodzinnych, dziecięcych czy noworodkowych. Na szczęście niektóre sesje można już wykonywać, choćby w plenerze, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności takich jak trzymanie dystansu czy noszenie maseczki przez fotografa. Maj pięknie rozkwitł i daje nam duże pole do popisu jeśli chodzi o plener. Dlatego jeśli myślisz o sesji plenerowej w pięknych okolicznościach przyrody (np. w Warszawie, Łomiankach lub okolicach) to nie wahaj się, obiecuję bezpieczne warunki, odludną okolicę, swobodną atmosferę a na pamiątkę piękne kadry z naszej sesji :)

Tymczasem zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z ostatniej sesji noworodkowej, którą miałam przyjemność wykonać w moim domowym studio fotograficznym w Łomiankach, gdy moja modelka miała kilkanaście dni :)
Już teraz zdradzę Wam jednak, że to nie wszystko bo tą młodą damę miałam zaszczyt poznać już w jej pierwszej dobie życia gdy spotkałam się z nią i jej rodzicami na sesji z cyklu fresh48. Fresh48 to sesja jaką wykonuje się w szpitalu w ciągu 24-48 godzin od narodzin dziecka i ma formę reportażu.
Sesja ta jest jeszcze u mnie w opracowaniu ale już wkrótce i ona pojawi się na blogu także zaglądajcie :)

fotograf noworodkowy warszawa, fotgrafia noworodkowa warszawafotograf noworodkowy warszawa, fotgrafia noworodkowa warszawa

fotograf noworodkowy warszawa, fotgrafia noworodkowa warszawa

fotograf noworodkowy warszawa, fotgrafia noworodkowa warszawa
fotograf noworodkowy warszawa, fotgrafia noworodkowa warszawa

fotograf noworodkowy warszawa, fotgrafia noworodkowa warszawa


P.s. Zbliża się też dzień matki, także jeśli myślisz o sesji dla siebie, swojej mamy lub np. prezencie dla przyjaciółki lub innej bliskiej osoby to serdecznie zapraszam do kontaktu, teraz jest idealny moment na uzgodnienie terminu :)

więcej o mnie

0 komentarzy

Prześlij komentarz